Létrehozva: 2023, Nov, 10

Pályázat műszaki igazgatói állás betöltésére

A munkakör célja: A társaság műszaki folyamatainak koordinálása, a műszaki terület irányítása.

Főbb feladatok:

  • - 300 fő fölötti alkalmazotti létszámmal rendelkező társaság műszaki tevékenységének teljes körű irányítása
  • - Éves üzleti terv szakmai részének kidolgozása, végrehajtásának felügyelete, felülvizsgálata, évközi szakmai beszámolók készítése
  • - A társaság műszaki, karbantartási és energia ellátási feladatainak megszervezése, menedzselése
  • - Pályázatok műszaki részének tervezése, lebonyolítása, elszámolása
  • - Szerződések műszaki részeinek elkészítése, ellenőrzése
  • - Kapcsolattartás a tulajdonossal, szerződött partnerekkel és egyéb partnerekkel
  • - Belső kontrollrendszerben való aktív részvétel,
  • - Piac és Vásártér Üzemeltetési Ágazat, a Műszaki Ágazat és a Gépjármű javítási és gépüzemeltetési csoport irányítása
  • - Jogszabályi megfelelősség

Elvárások:

  • - Műszaki felsőfokú végzettség
  • - Vezetői kompetenciák
  • - Önállóság, proaktív attitűd
  • - Minimum 5 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • - Magabiztos MS Office használat
  • - Felelősségteljes munkavégzés, rendszerszemlélet, szervezőkészség
  • - Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • - Pontos és kiemelten precíz munkavégzés
  • - "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • - Versenyképes bér
  • - Megfelelő munkakörnyezet
  • - Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • - Rugalmas munkaidő beosztás
  • - Természetbeni juttatások

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK

  • - motivációs levél
  • - részletes szakmai önéletrajz
  • - a pályázó vezetői elképzelései
  • - a pályázó nyilatkozata arról, hogy hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez;
  • - iskolai végzettséget, szakképzettséget, képesítést tanúsító okiratok másolata

A pályázatot bérigény megjelöléssel 2023. december 15-ig humanpolitika@nyirvv.hu e-mail címre kérjük megküldeni!