Létrehozva: 2023, Feb, 07

Álláslehetőség - 2 fő műszaki munkatárs

A NYÍRVV Nonprofit Kft. 2 fő műszaki munkatársat, épületgépész, valamint épület-villamossági szakirányú végzettséggel rendelkező, szakmájában gyakorlott kollégát keres.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • TERC építőipari költségvetés készítő programok ismerete
  • Építőipari kivitelezésben, kivitelezés előkészítésben, üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Barátságos, nyugodt munkakörnyezet
  • Kellemes társaság
  • Korrekt fizetés

Fényképes önéletrajzokat, pozíciónak megfelelő végzettséget igazoló dokumentumokkal a muszak@nyirvv.hu e-mail címre vagy postai úton a 4400 Nyíregyháza, Tüzér u. 2-4. cím várjuk.

Csak olyan jelentkezéseket áll módunkban elbírálni, melyek megfelelnek a pályázati kiírásnak.

A pályázat beadási határideje: 2023. február 20.

(Pályázatának megküldésével a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy adatait kezeljük, tároljuk, és a megadott elérhetőségre értesítést küldjünk.)