Létrehozva: 2021, Jun, 29

Álláshirdetés - Villanyszerelő munkakörben

A NYÍRVV Nonprofit Kft. villanyszerelő szakirányú végzettséggel rendelkező, szakmájában gyakorlott munkatársat keres. A munkavégzéshez szükséges érvényes "B" kategóriás jogosítvány.

A munkakör betöltésénél előny:

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Regisztrált szerelői jogosultság
  • FAM engedély
  • Emelőgép-kezelő engedély

Feladatok:

  •  Épület villanyszerelés (mérőhelyi munkák jogosultság esetén)
  •  Hálózati szerelés (földkábeles, légvezetékes)
  •  Karbantartási, üzemeltetési feladatok (kapcsolóterek, elosztók, szökőkutak, átemelők)
  •  Üzemzavar-elhárítási munkák
  •  Rendezvény áramellátás kiépítés, rendezvény építésben való részvétel
  •  Készenlét adása beosztás szerint
  •  Lakáscélú ingatlanok üzemeltetésében való részvétel (nem kizárólag villanyszerelési feladat)

Jelentkezni 2021. július 09. napjáig önéletrajzzal és a pozíciónak megfelelő végzettséget igazoló dokumentumokkal lehet:

  •  Elektronikusan a muszakiigazgato@nyirvv.hu e-mail címen
  •   Postai úton a 4403 Nyíregyháza, Pf. 14. levelezési címen

Felhívjuk a Tisztelt Jelentkezők figyelmét, hogy a megfelelő szakember kiválasztásához csak az email-ben vagy postai úton eljuttatott önéletrajzokat áll módunkban elfogadni!