Létrehozva: 2024, Jul, 02

Álláshirdetés - Karosszéria lakatos

A NYÍRVV Nonprofit Kft. Gépjármű javítási és Gépüzemeltetési csoportja önálló munkavégzésre képes, munkájára igényes, karosszéria lakatost keres.

A munkavégzéshez szükséges:

- Karosszérialakatos szakirányú végzettség

- Tűzvédelmi vizsga megléte

- Hegesztési ismeretek gyakorlat (co hegesztés, lánghegesztés, ívhegesztés)

A munkakör betöltésénél előny:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (de nem feltétel)

- B és egyéb jogosítvány kategória megléte

- Precizitás

- Terhelhetőség

- Megbízhatóság

- Jó problémafelismerő és -megoldó képesség

Feladatok:

- A Társaságunk személy- és kishaszon gépjárműveinek karosszéria javítása, felépítmények és tartozékaik kis javítása, futójavítása, valamint felújítása.

Amit kínálunk:

- Segítőkész munkatársak

- Korrekt fizetés

- Cafeteria

- Egyéb béren kívüli juttatások

Csak olyan jelentkezéseket áll módunkban elbírálni, melyek megfelelnek a pályázati kiírásnak. A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Az önéletrajzot és a pozíciónak megfelelő végzettséget igazoló dokumentumokat humanpolitika@nyirvv.hu e-mail címre kérjük megküldeni a bruttó bérigény megjelölésével, 2024.július 20. napjáig.

(Pályázatának megküldésével a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy adatait kezeljük, tároljuk, és a megadott elérhetőségre értesítést küldjünk.)